You are here: Home » Moda & Giyim » Trençkot Pardesü Modelleri ve Fiyatları 2013

Trençkot Pardesü Modelleri ve Fiyatları 2013

Trençkot Pardesü Modelleri ve Fiyatları 2013

Karaca, klasik giyim sektöründe Türkiye’nin önde gelen markalarından birisidir. Bir bayanın baştan aşağı bütün giyim ihtiyacını karşılayabilecek modelleri bulunan Karaca’nın 2013 Sonbahar-Kış kreasyonlarında tanıttığı trençkot modelleri oldukça ilgi çekici gözüküyor. Daha çok krem, füme, taba rengi gibi iç açan renklerin tercih edildiği Karaca bayan trençkot modellerini ünlülerin de tercih ettiğini görebiliriz. Karaca Sonbahar- kış trençkot ve pardesü modellerini incelemek istiyosanız seçeceğiniz trençkot modeline karar verebilirsiniz.
dekor mobilyalar.com

kalitesiyle doğru orantılıdır diyebiliriz. Yani anlayacağınız fiyatlar diğer markalara oranla biraz pahalıdır. 150 TL civarında değişen fiyatlarda şık  alınabilir. Bu fiyatları bütçenizi aşacağını düşünüyorsanız hiç üzülmeyin. Fırsat sitelerinde Karaca kampanyalarındaki indirimlerden yararlanıp beğendiğiniz trençkotu 60-70 liraya satın alabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan 2013 Volkswagen Beetle Modeli ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2013 Volkswagen Beetle, 2013 Volkswagen Beetle donanımı ve 2013 Volkswagen Beetle fotoğrafları hakkında bilgiler verilmektedir.

trençkot modelleri ve fiyatları*2013 pardesü modelleri ve fiyatları*pardesü modelleri ve fiyatları 2013*karaca trençkot*karacan pardesü modelleri*pardesü modelleri ve fiyatları*pardes modelleri ve fiyatlar**

Bir Cevap Yazın