Trençkot Pardesü Modelleri ve Fiyatları 2013

18 Kasım 2012 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Trençkot Pardesü Modelleri ve Fiyatları 2013

Trençkot Pardesü Modelleri ve Fiyatları 2013

Karaca, klasik giyim sektöründe Türkiye’nin önde gelen markalarından birisidir. Bir bayanın baştan aşağı bütün giyim ihtiyacını karşılayabilecek modelleri bulunan Karaca’nın 2013 Sonbahar-Kış kreasyonlarında tanıttığı trençkot modelleri oldukça ilgi çekici gözüküyor. Daha çok krem, füme, taba rengi gibi iç açan renklerin tercih edildiği Karaca bayan trençkot modellerini ünlülerin de tercih ettiğini görebiliriz. Karaca Sonbahar- kış trençkot ve pardesü modellerini incelemek istiyosanız seçeceğiniz trençkot modeline karar verebilirsiniz.
dekor mobilyalar.com

Karaca trençkot fiyatları kalitesiyle doğru orantılıdır diyebiliriz. Yani anlayacağınız fiyatlar diğer markalara oranla biraz pahalıdır. 150 TL civarında değişen fiyatlarda şık Karaca Trençkot alınabilir. Bu fiyatları bütçenizi aşacağını düşünüyorsanız hiç üzülmeyin. Fırsat sitelerinde Karaca kampanyalarındaki indirimlerden yararlanıp beğendiğiniz trençkotu 60-70 liraya satın alabilirsiniz.
Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image