You are here: Home » Teknoloji » LG Nexus 4 fiyatı özellikleri ve kullanıcı yorumları

LG Nexus 4 fiyatı özellikleri ve kullanıcı yorumları

fiyatı özellikleri ve kullanıcı yorumları

fiyatı özellikleri ve kullanıcı yorumları

Google ve LG tarafından ortaklaşa olarak ortaya konulan LG Nexus 4 modeli Google Play Store üzerinden yapılan satışlar ve operatörlere gönderilen ürünler sebebiyle stokları tüketmiş durumda.

Yoğun bir talep gören ve bir anlamda Google gibi bir devin arkasında bulunduğu Google Play Store mağazasını kilitleyen Nexus 4 modeli şu aşamada direkt olarak satıştan kaldırılmış durumda. Alım yapanlar ise 3 hafta sonra başlayacak olan dağıtımı bekleme gibi bir durumla karşı karşıya.

LG Nexus 4 fiyatı özellikleri ve kullanıcı yorumları

özellikleri ve kullanıcı yorumları

Ancak birçok kullanıcı cihazı alabilmek adına 3 haftalık bekleme süresini kabul etmeyerek operatörler tarafından sağlanan Sözleşmeli LG Nexus 4 seçeneklerini değerlendirmeye başladılar.

Bu noktada Aralık ayı gibi ülkemize gelmesini beklediğimiz LG Nexus 4 modeli için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Çünkü 3 haftalık bir sürede yeniden pazara çıkması planlanan ürünün Aralık başında Dünya Pazarında satışına başlanacağı gibi bir durum ortaya çıkacaktır. Ülkemize ise gelmesi 2013 Ocak veya Şubat aylarını bulur gibi görünüyor.

Cihazın ülkemizde ortalama satış fiyatının 1800 TL 2500 TL arasında bir noktada olmasına ise kesin gözüyle bakabilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan 2013 Oturma Odası Perde Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2013 Oturma Odası Perde fiyatları, 2013 Oturma Odası Perde Modelleri ve 2013 Oturma Odası Perde Modelleri ve Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

*nexus 4 alinir mi*nexus 4 kullanıcı yorumları*nexus 4 alınırmı**lg 4 fiyatı kullanıcı yorumları*

Bir Cevap Yazın