Koçtaş Cooke&Lewis Paris Mutfak Dekorasyonu

17 Nisan 2013 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Koçtaş  Cooke&Lewis Paris Mutfak Dekorasyon Modelleri

Koçtaş Cooke&Lewis Paris Mutfak Dekorasyon Modelleri


Koçtaş’ın ürettiği en görsel mutfak dekorasyonlarından biri olan Cooke&Lewis Paris mutfak dekorasyonu en çok satan hazır dekorasyonlar arasına girmiştir. Bunda en büyük neden ise Koçtaş’ın çok ucuz fiyatlarla bu ürünü dekorasyon pazarına sokması oldu. High Gloss mutfak dolaplarını bu ürününde tercih eden Koçtaş’ın stoklarında bu ürün neredeyse hiç kalmadı.

Daha önce de belirttiğimiz üzere high gloss mutfak dolapları piyasada en çok rağbet gören mutfaklardır. Orta ve büyük boy mutfaklar için tercih edilebilecek dekorasyonlardan biri olan Cooke&Lewis Paris’te genellikle açık kahve ve beyaz renkler kullanılmıştır. Oldukça zarif ve yavaş açılan çekmecelere sahip olan bu üründe her zamanki gibi yine laminant tezgah tercih edilmiştir. Üst dolaplarda ise beyaz suntalam tercih edilmiştir.

Cooke&Lewis Paris mutfak dekorasyonu bakımı ve temizliği çok kolay olan bir dizayn. Suntalam ve High Gloss’tan yapılan ürünün kulpları da metal yapımıdır.


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image