You are here: Home » Genel » Dekorasyon » Koçtaş Cooke&Lewis Paris Mutfak Dekorasyonu

Koçtaş Cooke&Lewis Paris Mutfak Dekorasyonu

Koçtaş  Cooke&Lewis Paris Mutfak Dekorasyon Modelleri

Mutfak Dekorasyon Modelleri

Koçtaş’ın ürettiği en görsel mutfak dekorasyonlarından biri olan Cooke&Lewis Paris mutfak dekorasyonu en çok satan hazır dekorasyonlar arasına girmiştir. Bunda en büyük neden ise Koçtaş’ın çok ucuz fiyatlarla bu ürünü dekorasyon pazarına sokması oldu. High Gloss mutfak dolaplarını bu ürününde tercih eden Koçtaş’ın stoklarında bu ürün neredeyse hiç kalmadı.

Daha önce de belirttiğimiz üzere high gloss mutfak dolapları piyasada en çok rağbet gören mutfaklardır. Orta ve büyük boy mutfaklar için tercih edilebilecek dekorasyonlardan biri olan Cooke&Lewis Paris’te genellikle açık kahve ve beyaz renkler kullanılmıştır. Oldukça zarif ve yavaş açılan çekmecelere sahip olan bu üründe her zamanki gibi yine laminant tezgah tercih edilmiştir. Üst dolaplarda ise beyaz suntalam tercih edilmiştir.

Cooke&Lewis Paris bakımı ve temizliği çok kolay olan bir dizayn. Suntalam ve High Gloss’tan yapılan ürünün kulpları da metal yapımıdır.


Bir önceki yazımız olan Mutfak Dekorasyonunda Membran Mutfak Dolapları ve Özellikleri başlıklı makalemizde membran mutfak dolapları, mutfak ve mutfak dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın