Hazır Mutfak Dolapları

4 Ocak 2013 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


hazır mutfak

Dolapları

Bugün evinde değişiklik yapmak isteyenler veya düşünenler için mutfak dolaplarını inceledik. Hazır Mutfak Dolapları modellerinden bazılarını sizler için seçtik. Umarız sizlerde beğenirsiniz.

Ünlü firmalardan Tekzen Mobilyanın hazırlamış olduğu mutfak kolleksiyonlarını bizde gittiğimiz mağazada görmüş olduk. Sizler için farklı açılardan resimlendirmeye çalıştık. Fotoğraf konusunda profesyonel olmadığımız için çekim kusurlarımızı umarız affedersiniz.

Hazır mutfak modellerinde herbirinde farklı özellikler hakim. bazı modelde sadelik, bazılarında modern tasarım esintisi hissediliyor. Ama ortak noktaları kullanışlı bir yapıya sahip olması ve dolapların tasarımı ve yerleşimindeki özen dikkatten kaçmıyor.

Sizi bu güzel kolleksiyonla buluşturmak Trend Mobilya olarak en önemli görevlerimizden. Yeni Hazır  modelleri ve tasarımları ile tekrar sizlerle görüşmek tek dileğimiz. Şimdi de Hazır  Modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz..


Bir önceki yazımız olan Oturma Odası Koltuk Grupları başlıklı makalemizde Oturma Odası Koltuk, Oturma Odası Koltuk Modelleri ve Oturma Odası Koltuk Takımları hakkında bilgiler verilmektedir.


hazır mutfak dolapları*tekzen hazır mutfak dolapları*


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image