Bellona Çocuk Odası Halı Modelleri 2013

13 Ekim 2012 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Bellona Çocuk Odası Halı Modelleri 2013

Bellona Çocuk Odası Halı Modelleri 2013

Bellona halıları, çizgi film karakterli bellona çocuk halı modelleri, bellona figürlü halılar, yeni sezonun en şirin çocuk odası halıları bellona mobilyada bulabilirsiniz.
Çocukların yaşam alanlarındaki capcanlı renkler çocuklara pozitif enerji vereceği düşünülür ve koyu ve mat renkler çocuk odalarında çok tercih edilmez. Çocuk odası mobilyaları ve çocuk odası halı renkleri dahi çocukların cinsiyetine ve yaşına göre seçilmeli dir.
Erkek çocuk odasında mavi-krem halı çeşitleri, lacivert-krem ve farklı tonlardaki koyu renkleri içeren genç odası halıları da genç erkeklerin ve erkek çocuk odalarının vazgeçilmez aksesuar diyebiliriz.
Çizgi film karakterlerini canlandıran hayvan figürleri tavşanla fare halı tasarımına nasıl dönüştüğünü bellona koleksiyonunu incelediğinizde görebilirsiniz.
Hayvan resimlerinin çocuk odası halılarında ne kadar şirin ve doğal bir görünüm yarattığını sizde fark edeceksiniz. Çocukların küçük yaşta hayvanlarla tanışması seçeceğiniz halılarda başlayabilir.

http://www.dekormobilyalar.comBenzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image