Banyo Dolapları

4 Ocak 2013 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


2013 banyo dolapları

Banyo Dolapları


Bugünkü yazı serimizde ünlü firmalardan Tekzen mağazasından sizler için seçtiğimiz banyo dolaplarına yer vermek istiyoruz.

Banyoda kullandığımız dolaplardan en çok istediğimiz özellikler kullanılabilir olması, neme dayanıklı olması, şık ve modern çizgilere sahip olması olarak sıralayabiliriz. Bu özelliklere birde bayanların en büyük derdi olan temizliği sayarsak, leke tutmama özelliğini de ekleyebiliriz.

Tekzen mağazasını gezimiz sırasında bazı banyo dolapları dikkatimizi çekti. Kimi modellerde tasarım harikası olması, kimilerinde sadeliği ve kimi modellerde de kullanışlı olması sebebi ile seçtiğimiz modeller arasında yer aldı.

Sizi bu güzel kolleksiyonla buluşturmak dekor Mobilya olarak en önemli görevlerimizden. Yeni Banyo Dolapları modelleri ve tasarımları ile tekrar sizlerle görüşmek tek dileğimiz. Şimdi de Banyo Dolapları Modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz..

 


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image