Banyo Aynaları Modelleri

9 Mayıs 2013 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


Salonlarda kullanılan ayna modelleri artık banyolarda da kullanılmaktadır. Lüks otellerin banyolarında dekorasyon amaçlı kullanılan salon aynaları artık evlerde de yerlerini almaktadır.
Modern ve şık görünüme sahip olan bu aynaların birçok modeli bulunmaktadır. Yuvarlak, kare, dikdörtgen biçimlerinde yapılan aynaların kenar işlemeleri kişileri etkilemektedir. Özel olarak üretilen aynalar uygun fiyatlarla ev dekorasyonu mağazalarında satılmaktadır.

2013 banyo dekorasyonlarında mimarlarında gözde ürünü olan aynalar banyolarda güzelliği yansıtmaktadır. Banyo dolaplarının üzerine monte edilen modellerde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra banyo dolaplarınızı kaldırarak yeni geometrik desenli rafları yerleştirerek rafların üzerine dekoratif banyo aynalarını asabilirsiniz. 2013 yılında banyo aynaları modellerinde en çok tercih edilen ayna leopar desenli olanlardır.

Banyo Aynaları Modelleri

Banyo Aynaları ModelleriBenzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image