2013 Trend Bellona Baza Modelleri

8 Ekim 2012 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


2013 Trend Bellona Baza Modelleri

Artık evimizde bulunan fazla yastık ve yorganın yeri baza altı oldu.

Baza alırken işlevinin yanında görselliğe de önem verenlerin mağazası İstikbal mobilyadır. Çünkü İstikbal mobilyada farklı modellerde baza modelleri bulunuyor. Bunlar Prestij yuvarlak baza ve Alize yavrulu bazadır. Alize yavrulu baza tek kişilik baza gibi görünürken yan tarafına açılarak çift kişilik baza modeline dönüşüyor. Özellikle evinize gelen çiftler için çok kullanışlı olacaktır. Prestij yuvarlak baza modeli ise özel tasarımla yapılmış cibinliği ve yuvarlak görüntüsüyle çok şık duruyor. Renk olarak beyaz tercih edilmiş ve taşlı süslemelerle adeta göz alıcı bir baza modeline önüşmüştür.

İstikbal baza modellerinin diğer modelleri de çok güzeldir. Genellikle deri başlıklarla birleştirilerek, aksesuar yardımıyla zenginleştirilmiştir. Siyah, mor, krem, beyaz, kahverengi renkler kullanılmıştır. Siz de bu özenle üretilmiş İstikbal baza modellerini merak ediyorsanız İstikbal mobilya mağazalarına uğramanız yeterli olacaktır.

http://www.dekormobilyalar.comBenzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image