You are here: Home » Genel » Bellona » 2013 Trend Bellona Baza Modelleri

2013 Trend Bellona Baza Modelleri

Artık evimizde bulunan fazla yastık ve yorganın yeri baza altı oldu.

Baza alırken işlevinin yanında görselliğe de önem verenlerin mağazası İstikbal mobilyadır. Çünkü İstikbal mobilyada farklı modellerde baza modelleri bulunuyor. Bunlar Prestij yuvarlak baza ve Alize yavrulu bazadır. Alize yavrulu baza tek kişilik baza gibi görünürken yan tarafına açılarak çift kişilik baza modeline dönüşüyor. Özellikle evinize gelen çiftler için çok kullanışlı olacaktır. Prestij yuvarlak baza modeli ise özel tasarımla yapılmış cibinliği ve yuvarlak görüntüsüyle çok şık duruyor. Renk olarak beyaz tercih edilmiş ve taşlı süslemelerle adeta göz alıcı bir baza modeline önüşmüştür.

İstikbal baza modellerinin diğer modelleri de çok güzeldir. Genellikle deri başlıklarla birleştirilerek, aksesuar yardımıyla zenginleştirilmiştir. Siyah, mor, krem, beyaz, kahverengi renkler kullanılmıştır. Siz de bu özenle üretilmiş İstikbal baza modellerini merak ediyorsanız İstikbal mobilya mağazalarına uğramanız yeterli olacaktır.

http://www.dekormobilyalar.com


Bir önceki yazımız olan 2013 Trend Duvar Ünite Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Trend, 2013 Trend Duvar Ünite ve 2013 Trend Duvar Ünite modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2013*bellona tek kişilik baza fiyatları 2013*istikbal tek kişilik baza fiyatları*bellona*bellona baza*bellona tek kişilik baza fiyatları**istikbal tek kişilik baza*istikbal baza çeşitleri ve fiyatları*istikbal baza fiyatları çift kişilik 2013*istikbal tek kişilik baza fiyatları 2013*baza fiyatlari 2013*baza kampanyalari 2013**istikbal baza modelleri ve fiyatları*

Bir Cevap Yazın