You are here: Home » Ev Dekorasyon » 2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları

ve Fiyatları

2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2013 ve Fiyatları

Ev girişinde, yani hol ve antrelerde konumlandırılan portmantolar işlevsel ve bir o kadar da estetik mobilyalardır. Çoğu evde bulunur. Anlıyacağınız olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bunun sebebi tabii ki daha çok kullanışlı ve ergonomik yapısına bağlıdır. Portmantoların görevinden bahsetmek gerekirse, bu mobilyalar ceket, kaban, şapka, aksesuar, ayakkabı gibi birçok eşyanızı elinizin altında bulundurur. Dağınıklığı engeller. Aradıklarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlar. Örneğin acil olarak dışarı çıkmanız gerekli diye düşünelim. Hazırlanmaya da pek vaktiniz yoksa üzerinize alacağız bir cekete ve yanınıza alacağınız araba anahtarına hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekebilir. Tam burada devreye giren portmanto modelleri, hızlı bir şekilde hazırlanmanıza olanak tanımaktadır. Düşündüğünüz zaman bu örnekleri çoğaltabilirsiniz ve portmantonun sanıldığından daha çok işinize yaradığını kolaylıkla anlıyabilirsiniz.

http://www.dekormobilyalar.com

Modern portmanto modelleri arasında gereksinimlerinizi karşılayacak, evinizin giriş dekorasyonu ile uyumlu bir ürün seçebilirsiniz. Portmanto modelleri arasında sürgü kapaklı, açılır kapaklı, aynalı, raflı, çekmeceli vb. birçok detaya sahip ürün bulmak mümkün. En kullanışlısı fazla yer kaplamayan, sürgü kapaklı olanıdır. Aynalı bir modern portmanto ile de kullanışlılığı daha da arttırabilirsiniz. Hem modern, hem sürgü kapaklı, hem de aynalı bir portmanto modeli işinizi fazlasıyla görecektir.


Bir önceki yazımız olan 2013 Japon Perde Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2013 Japon, 2013 Japon Perde ve 2013 Japon Perde Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

portmanto modelleri*portmanto*vestiyer modelleri* modelleri*portmanto modelleri ve fiyatları*istikbal portmanto modelleri ve fiyatları*portmanto modelleri 2013*istikbal portmanto modelleri*bellona vestiyer modelleri 2013*istikbal vestiyer modelleri*modern portmanto modelleri*2013 vestiyer modelleri*modern vestiyer modelleri*vestiyer modelleri 2013*modern portmanto*

Bir Cevap Yazın