2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları

22 Kasım 2012 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2013 Portmanto Modelleri ve Fiyatları


Ev girişinde, yani hol ve antrelerde konumlandırılan portmantolar işlevsel ve bir o kadar da estetik mobilyalardır. Çoğu evde bulunur. Anlıyacağınız olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bunun sebebi tabii ki daha çok kullanışlı ve ergonomik yapısına bağlıdır. Portmantoların görevinden bahsetmek gerekirse, bu mobilyalar ceket, kaban, şapka, aksesuar, ayakkabı gibi birçok eşyanızı elinizin altında bulundurur. Dağınıklığı engeller. Aradıklarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlar. Örneğin acil olarak dışarı çıkmanız gerekli diye düşünelim. Hazırlanmaya da pek vaktiniz yoksa üzerinize alacağız bir cekete ve yanınıza alacağınız araba anahtarına hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekebilir. Tam burada devreye giren portmanto modelleri, hızlı bir şekilde hazırlanmanıza olanak tanımaktadır. Düşündüğünüz zaman bu örnekleri çoğaltabilirsiniz ve portmantonun sanıldığından daha çok işinize yaradığını kolaylıkla anlıyabilirsiniz.

http://www.dekormobilyalar.com

Modern portmanto modelleri arasında gereksinimlerinizi karşılayacak, evinizin giriş dekorasyonu ile uyumlu bir ürün seçebilirsiniz. Portmanto modelleri arasında sürgü kapaklı, açılır kapaklı, aynalı, raflı, çekmeceli vb. birçok detaya sahip ürün bulmak mümkün. En kullanışlısı fazla yer kaplamayan, sürgü kapaklı olanıdır. Aynalı bir modern portmanto ile de kullanışlılığı daha da arttırabilirsiniz. Hem modern, hem sürgü kapaklı, hem de aynalı bir portmanto modeli işinizi fazlasıyla görecektir.


Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image