2013 Model Tül ve Perde Modelleri

18 Kasım 2012 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


2013 Model Tül ve Perde Modelleri

2013 Model Tül ve Perde Modelleri

TAÇ markasının 40 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır. Taç markasını Zorlu ailesi zengin çeşitleri ile 1980 yılında TAÇ markasını kurmuştur . 1997 yılına kadar Taç sadece iç piyasada faaliyet göstermiştir daha sonra kalitesi ile asını tüm dünyada duyurmuştur.Perdeler bizler için gerçkten çok öenmlidir o kadar çok seçenek varki hangi perdeyi alıcağımıza karar veremeyiz. Hemen Taç mazağarlarına gideriz. Perdelerimizi eşyalarımız halılarımızı aldıktan sonra karar veririz. Çünkü evimize ve eşyalarımıza uygun olması gerekmektedir. Perdelerimiz evimizi yansıtır. Perdeleride aslında ev sahibinin kişiliğini yasıtmaktadır. Çünkü perde modellerinde sade ve gösterişli modelleri vardor Taç markası bütün bayanların berğenisini karşılayacak şekilde perde seçeneklerini geniş tutumuştur. Perdelerimiz kaliteli olmalıdır. Çünkü perdeleri zırt pırt değiştiremeyiz yıllarca kullanıcağımız için kaliteli olması önemlidir. Perdeler gerçekten tüm evin havasını değiştirir .

Perdeler evin tamamlayıcı bir unsurudur. Açıklamamızda da iletmiş olduğumuz gibi perdelerimiz dekorasyonumuza da uygun olması gerekmektedir. Bu tasarımda koltuk yastıklarına uyan bir model olarak tasarlanmıştır.

Rengi , modeli , kumaşı kalitesi bir evin tarzı hakkında bütün ip uçlarını verir. Evinizi modern , klasik haline getirebilirsiniz. Ev dekorasyonunuzun çekici ve güzel olmasını istiyorsanız perdelerinizi özenli ve kaliteli olması gerekmektedir. Resimlerde de gördüğünüz gibi bir çok çeşit çeşit Taç perde modeli bulabilirsiniz siz kafanızda canlandırın ve gerisini Taç Perde ‘ ye bırakın. Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz üzere perdeler mutfak ve oturma odası diye ayrılmaktadır size perde seçiminizi yaparken ufak ip uçları verelim. Mutfak günümüzün çoğu zamanı orda geçirdiğimiz için hava ve ışık alması gerekmektedir.
dekor mobilyalar.comBenzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image