You are here: Home » Moda & Giyim » 2013 Kışlık Örgü ve Şal Modelleri

2013 Kışlık Örgü ve Şal Modelleri

2013 Kışlık

Rengarenk nako iplerle örülen motif motif şal modelleri. İki şişle örülen örnekli şallar, tığ örgüsü ile motifli şal çeşitleri-modelleri-örnekleri.
Dantel gibi örülen zarif beyaz şallar, gelinliğin üzerine kış düğünlerinde gelinler mutlaka kullanırlar. Çeyiz sandıklarında bekleyen sararmaya yüz tutmuş beyaz örgü şal’lar.
Kış mevsiminde özel günlerde abiye elbiselerin kombinlerinde simli örgü şallar tercih edilir. Işıl ışıl simli şal modelleri ile gece davetlerine katılan zarif bayanların en şık aksesuarı dır, örgü simli şal çeşitleri.
Örgü fularlar, hem modern tarzın aksesuarı, hemde klasik tarzın şıklığını tamamlayan örgü aksesuarlar dır, fular örgü çeşitleri.

Tığ örgüsü şal modelleri, tığ örgüsü ile yaprak yaprak motifler, dal dal örgü çubuklar örerek muhteşem bir şal örebilirsiniz.  Beyaz örgü şal örneğinde tığ örgüsü ile yapraklar tasarlanmış, örümcek ağı gibi yaprakları sarıp sarmalamış.


Bir önceki yazımız olan 2013 Tencere Çeyiz Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2012 Tencere Çeyiz Modelleri, 2013 Tencere Çeyiz Modelleri ve Fiyatları ve çeyizlik modeller hakkında bilgiler verilmektedir.

şal modelleri*orgu sal modelleri*2013 örgü şal modelleri*şal örnekleri*şal örnekleri 2013*örgü şal modelleri 2013*kışlık şal modelleri*2013 şal örnekleri*şal modelleri ve fiyatları*örğü*örgü şal fiyatları*2013 örgü modelleri*orgu sal ornekleri*şal modelleri 2013 örgü*şal modelleri ve yapılışı*

Bir Cevap Yazın