2013 Kışlık Örgü ve Şal Modelleri

18 Kasım 2012 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


2013 Kışlık Örgü ve Şal Modelleri

2013 Kışlık Örgü ve Şal Modelleri

Rengarenk nako iplerle örülen motif motif şal modelleri. İki şişle örülen örnekli şallar, tığ örgüsü ile motifli şal çeşitleri-modelleri-örnekleri.
Dantel gibi örülen zarif beyaz şallar, gelinliğin üzerine kış düğünlerinde gelinler mutlaka kullanırlar. Çeyiz sandıklarında bekleyen sararmaya yüz tutmuş beyaz örgü şal’lar.
Kış mevsiminde özel günlerde abiye elbiselerin kombinlerinde simli örgü şallar tercih edilir. Işıl ışıl simli şal modelleri ile gece davetlerine katılan zarif bayanların en şık aksesuarı dır, örgü simli şal çeşitleri.
Örgü fularlar, hem modern tarzın aksesuarı, hemde klasik tarzın şıklığını tamamlayan örgü aksesuarlar dır, fular örgü çeşitleri.

Tığ örgüsü şal modelleri, tığ örgüsü ile yaprak yaprak motifler, dal dal örgü çubuklar örerek muhteşem bir şal örebilirsiniz.  Beyaz örgü şal örneğinde tığ örgüsü ile yapraklar tasarlanmış, örümcek ağı gibi yaprakları sarıp sarmalamış.Benzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image