You are here: Home » Ev Dekorasyon » 2013 İstikbal Yolluk Modelleri ve Fiyatları

2013 İstikbal Yolluk Modelleri ve Fiyatları

2013 İstikbal Yolluk Modelleri ve Fiyatları

2013 yolluk modellerini çok beğeneceksiniz bu yolluk modellerini gördüğünüzde sizlerde evinizin açık olan bölümlerini kapatabilir evinize değişik bir görünüm verebilirsiniz önceden yollukların kullanım alanları azdı ama şimdi öyle değil yollukların kullanım alanları çok değişti evinizin her köşesinde kullanabilir evinizin rahatlığını artırabilirsiniz eviniz eğer dublex bir evse merdivenlere mutlaka yolluk almak zorundasınızdır ve evinizde kullandığınız salonlarınızda veya oturma odalarınızda kullandığınız halılarla aynı model ve renklerde olmasını tercih edersiniz yolluk üreticileri bunu düşünmüş ve aynı model üreterek evinizdeki renk uyumunu yakalayabilirsiniz yolluk modellerinin çeşitliliği sizleride bizi şaşırttığı kadar sizleride şaşırtacaktır.

Evinizin her köşesi için ayrı ayrı tasarlanan yolluklar farklı dizaynlar ile siz evini düşünen bayanların hoşuna gidecek modelleri sayfamızda bulabilirsiniz özellikle banyo için tasarlanan rengarenk yolluk modelleri evine renk katmak isteyenlerin tercihi olacaktır banyosunun güzelliğine güzellik katmak isteyenlerin alacağı bu yolluk modelleri çok kaliteli markaların ürettiği modellerden oluşmaktadır.

kahverengi ve açık tonlardan meydana gelen bu yolluk modelini eğer çok beğendiyseniz hemen bir halı satan mağazadan alabilir ve zevkle kullanabilirsiniz değişik bir şekle sahip olduğundan ağır tonda ki koltuk ve eşyalarınızla fazlasıyla yakışacak kapı önlerine yada oturduğunuz odada çok şık duracağına eminim.

değişik bir görünümün yanı sıra otantik bir hava yani evin şeklini ve görünümünü değiştirme de yolluklar çok büyük bir önem taşımaktadır üzerin de ise yuvarlak dalga şeklin de kahve tonların da halkalar bulunurken bir de kare şeklin de tabiî ki kahverengin de renkli kareler yer almış denemeli ve bu şıklığa ortak olmalısınız.
dekor mobilyalar.com


Bir önceki yazımız olan 2013 İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2013 İstikbal Yatak Örtüsü fiyatları, 2013 İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri ve 2013 İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

yolluk modelleri*istikbal yolluk*istikbal yolluk modelleri*yolluk modelleri ve fiyatları*istikbal yatak fiyatlar? 2013*istikbal yolluklar*istikbal yolluk halı*bellona yolluklar*istikbal halı yolluk modelleri**2013 yolluk modelleri**istikbal *bellona yolluk modelleri*bellona yolluk halı*

Bir Cevap Yazın