2013 İstikbal Bellona Halı Modelleri

12 Ekim 2012 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


2013 İstikbal Bellona Halı Modelleri

2013 İstikbal Bellona Halı Modelleri

İstikbal halı modelleri

Halılar yüzyıllardır bütün Dünya da evleri süslemeye devam ediyor. Başlangıçta halı, dekor öğesi olarak kullanılmıştır ve duvara asılı bir tablo görevi görmüştür. Ama şimdilerde artık evlerimizin zeminini süsleyen, bastığımızda yumuşacık etkisiyle bizlere hoşnutluk katan ürünlerdir.

İstikbal halı modelleri bugün piyasadaki oldukça fazla olan halı modelleri arasında kalite ve sağlam ürünleriyle yer edinmiştir. Son teknoloji kullanılarak halılara değişik model ve desenler eklemiştir. Halı modellerinde oda halıları, yatak odası halıları, çocuk odası halıları ve banyo paspasları vardır. Oda halılarında beş adet seri altında onlarca ürün vardır. Aynı şekilde yatak odası halılarında da seri ürünleri bulunuyor. Çocuk odası halılarında ise daha çok çizgi film kahramanları kullanılarak, onların hayalindeki çocuk odasını tamamlamasına yardımcı oluyor.

dekor mobilyalar.comBenzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image