You are here: Home » Genel » Bellona » 2013 İstikbal Bellona Halı Modelleri

2013 İstikbal Bellona Halı Modelleri

2013 İstikbal Bellona Halı Modelleri

İstikbal halı modelleri

Halılar yüzyıllardır bütün Dünya da evleri süslemeye devam ediyor. Başlangıçta halı, dekor öğesi olarak kullanılmıştır ve duvara asılı bir tablo görevi görmüştür. Ama şimdilerde artık evlerimizin zeminini süsleyen, bastığımızda yumuşacık etkisiyle bizlere hoşnutluk katan ürünlerdir.

İstikbal halı modelleri bugün piyasadaki oldukça fazla olan halı modelleri arasında kalite ve sağlam ürünleriyle yer edinmiştir. Son teknoloji kullanılarak halılara değişik model ve desenler eklemiştir. Halı modellerinde oda halıları, yatak odası halıları, çocuk odası halıları ve banyo paspasları vardır. Oda halılarında beş adet seri altında onlarca ürün vardır. Aynı şekilde yatak odası halılarında da seri ürünleri bulunuyor. Çocuk odası halılarında ise daha çok çizgi film kahramanları kullanılarak, onların hayalindeki çocuk odasını tamamlamasına yardımcı oluyor.


dekor mobilyalar.com


Bir önceki yazımız olan 2013 İstikbal Bebek Odası Takım Modelleri başlıklı makalemizde 2013 İstikbal Bebek Odası Takım Modelleri, bebek odası takımları ve İstikbal Bebek Odası fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

bellona halı*bellona halı modelleri*istikbal halı*bellona hal modelleri*bellona halı modelleri fiyatları*bellona halı fiyatları*istikbal halı fiyatları*istikbal halı modelleri 2013*istikbal halı 2013*istikbal mobilya fiyatları ve modelleri*istikbal 2013 halı modelleri*2014 banyo modelleri*istikbal hal modelleri*2013 salon halı modelleri*bellona halı model ve fiyatları*

Bir Cevap Yazın