2013 Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri

9 Ekim 2012 mobilya Yorum Yok
Bu modeller ve mobilya tasarımları; dekormobilyalar.com tarafından sizler için özenle seçilerek hazırlanmıştır. Mobilya Modelleri, İstikbal Mobilya, Trend Mobilya Modelleri, Mobilya Dekorasyon ve tüm konulardaki düşüncelerinizi, önerilerinizi yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın..


2013 Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri

2013 Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri

Kalite ve ürün çeşitliliği ile her ebebeyinin ilgisiniz kazanmış ve mutlaka tercih edilen bir model olmuştur. Genç odası dekorasyonu ve mobilyası deyince ilk akla gelen marka mutlaka çilek mobilyadır. Çilek mobilya her yıl farklı farklı tasarımlarla ve tasarımcılarının özenle hazırladığı mobilyalarla herkezin beğenisini toplamıştır. Çilek mobilya mağazalarına giden herkez mutlaka aradığı ve istediği tüm mobilyaları çilek mağazalarında bulurlar. Çilek hakkınd abilgi vermek istiyorum sizlere 15 yıl önce tasarım amaçlı kurulan bir şirkettir. 1995 yılında sadece aile şirketi olarak kurulmuştur. Çilek 33.000 m2 ‘lik bir kullanım alanına ama önümüzdeki yıllarda ise 25.000 m2 lik bir yeni fabrika alanı kurmaktadırlar.Çilek mobilya yılda 500 binden fazla genç odası üretiminde bulunuyor.Türkiyede ilk defa alınan süper marka ödülünüde çilek markası almaktadır. 

İlgi çekici renkten tasarlanmış olan bu model bir çok çekmecesi sayesinde odamızın gerçekten düzenli olmasını sağlayan bir oda olmaktadır. Bu genç odası modelinde bütün detaylar düşünülmüş gençler rahat olsun ve odalarında huzurla yaşasınlar diye gençleirmizi çilek hiçbirşeyden eksik bırakmamıştır.
dekor mobilyalar.comBenzer İçerikler

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın2014 - 2015 Dekor Mobilya Modelleri, İstikbal, Bellona

image