You are here: Home » Genel » 2013 Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri

2013 Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri

Modelleri

Kalite ve ürün çeşitliliği ile her ebebeyinin ilgisiniz kazanmış ve mutlaka tercih edilen bir model olmuştur. Genç odası dekorasyonu ve mobilyası deyince ilk akla gelen marka mutlaka çilek mobilyadır. Çilek mobilya her yıl farklı farklı tasarımlarla ve tasarımcılarının özenle hazırladığı mobilyalarla herkezin beğenisini toplamıştır. Çilek mobilya mağazalarına giden herkez mutlaka aradığı ve istediği tüm mobilyaları çilek mağazalarında bulurlar. Çilek hakkınd abilgi vermek istiyorum sizlere 15 yıl önce tasarım amaçlı kurulan bir şirkettir. 1995 yılında sadece aile şirketi olarak kurulmuştur. Çilek 33.000 m2 ‘lik bir kullanım alanına ama önümüzdeki yıllarda ise 25.000 m2 lik bir yeni fabrika alanı kurmaktadırlar.Çilek mobilya yılda 500 binden fazla genç odası üretiminde bulunuyor.Türkiyede ilk defa alınan süper marka ödülünüde çilek markası almaktadır. 

İlgi çekici renkten tasarlanmış olan bu model bir çok çekmecesi sayesinde odamızın gerçekten düzenli olmasını sağlayan bir oda olmaktadır. Bu genç odası modelinde bütün detaylar düşünülmüş gençler rahat olsun ve odalarında huzurla yaşasınlar diye gençleirmizi çilek hiçbirşeyden eksik bırakmamıştır.
dekor mobilyalar.com


Bir önceki yazımız olan İstikbal Genç Odası Takım Modelleri 2013 başlıklı makalemizde 2013 spor mobilya modelleri, İstikbal Genç Odası Takım Modelleri 2013 ve İstikbal Genç Odası Takım Modelleri ve Fiyatları 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

2013 çilek genç odası modelleri*2013 çilek mobilya*çilek genç odası fiyatları 2013*çilek genç odası modelleri ve fiyatları*çilek genç odası takımları ve fiyatları*çilek genç odasi 2013 modelleri*2013 genç odası modelleri*çilek genç odası takımları*çilek genç odaları ve fiyatları*istikbal genç odaları modelleri*çilek mobilya 2013 modelleri*2014 genç odası*çilek genç odası modelleri 2013*istikbal genç odaları ve fiyatları*

Bir Cevap Yazın