You are here: Home » Genel » Bellona » 2013 Bellona Ranza Modelleri Fiyatları

2013 Bellona Ranza Modelleri Fiyatları

2013 Bellona Ranza Modelleri Fiyatları

Çocuk odası için bir ranza modeli düşünüyorsanız, kalite ve güvenlik öğelerini dikkate almalısınız. Üretilen mobilyanın kaliteli olması sizin için ne kadar önemliyse, güvenlik standartlarına uygun olması da aynı önemi taşımalıdır. Ranzanın üst yatağına ait olan korumalığın, uygun yükseklikte olmasına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca bir diğer güvenlik unsuru, ranzanın yüksekliğidir. Çok yüksek bir ranza tehlike oluşturacaktır. Yine aynı şekilde çok alçak bir ranza da alt yatağın rahat kullanılmasını engelleyecektir. Tam idealini bulmak için yerinde test edebilir ve bu konulara özen göstererek, daha dikkatli olabilirsiniz.

Hem çocuk odalarında, hem de genç odalarında kullanıma uygun, ahşap tonunun ağır bastığı, çok şık bir ranza modeli takımı görüyoruz. Bellona Nova ranza takımının fiyatı 2392 TL’dir. Bu, takım fiyatıdır.

Bugün, yazımızı ranza modeli arayan aileler için Bellona ranza modelleri ve fiyatlarına ayırdık. Bellona ranza modelleri arasında iki farklı tasarıma rastladık. Diğer öncü firmalara göre Bellona, ranza modellerinde biraz sınıfta kalmış gibi. Çünkü bir örnek modele ve ekstra bir fiyat bilgisine ulaşabildik. Dilerseniz şimdi bu ulaşabildiğimiz, Bellona’nın ranza modellerine göz atalım.

http://www.dekormobilyalar.com


Bir önceki yazımız olan 2013 Trend Yatak Odası Dekorasyon Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Trend Yatak Odası Dekorasyon Modelleri, 2013 Yatak Odası Dekorasyon Modelleri ve 2014 Yatak Odası Dekorasyon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

bellona ranza*ranza fiyatları*ranza modelleri ve fiyatları*istikbal ranza*ranza modelleri*ranza fiyatları istikbal*bellona ranza modelleri ve fiyatları*istikbal ranza modelleri*istikbal ranza modelleri ve fiyatları*bellona ranza fiyatlari*ranza modelleri fiyatları*istikbal ranza fiyatları*bellona ranza modelleri*bellona ranzalı genç odası takımları*bellona ranzalar*

2 Comments

  1. beyendim

Bir Cevap Yazın